V зустріч оргкомітету проєкту ЄС Еразмус+ «Медіація: Навчання та трансформація суспільства» — Університет «КРОК»

09 лютого 2022 Новини та події

26-27 січня 2022 року в Університеті «КРОК» була проведена V зустріч оргкомітету проєкту ЄС Еразмус+ «Медіація: Навчання та трансформація суспільства».

Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва та Галина Богаченко, керівник проєктів та програм, представляли команду Університету «КРОК», який є співкоординатором проєкту, модерували захід, провели сесії по проєктним питанням, плануванню діяльності на наступний рік, а також надали загальний звіт по виконаним активностям проєкту.

На зустрічі команди Каразінської школи бізнесу Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна (Україна), Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (Україна), Університету Хазар (Азербайджан), Державного університету Гянджа (Азербайджан), Державного університету Іллі (Грузія), Державного університету Батумі ім. Шота Руставелі (Грузія) представили свої результати, досягнення, робочі плани, звітні документи. Команда координаторів провела індивідуальні зустрічі з кожним ЗВО для детального обговорення документації.

Проєкт МЕДІАТС співфінансується Програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Оновлено: Середа, 09 лютого 2022 13:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » V зустріч оргкомітету проєкту ЄС Еразмус+ «Медіація: Навчання та трансформація суспільства»