IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт — Університет «КРОК»

IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт

08 лютого 2022 Новини та події

Запрошуємо студентів взяти участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему: «Революція Гідності» на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського.

Конкурс, організований Музеєм Революції Гідності та громадською організацією «Родина Героїв «Небесної Сотні», реалізується в межах проєкту «Відзнаки Героїв».

Прийом заявок триватиме до 28 лютого 2022 року.

Взяти участь у конкурсі можуть як окремі студенти (або курсанти), так і авторські колективи (до двох осіб). Переможців очікує грошова винагорода: 15 000 грн – за І місце, 7 000 грн – за II місце та 4 000 грн – за III місце.
Конкурс спрямований на посилення наукового інтересу до подій Революції Гідності, критичного переосмислення новітньої історії України та популяризації уроків, досвіду і цінностей Майдану серед молоді.

До участі приймаються наукові дослідження, пов’язані з темою:

• соціологія та історія Революції Гідності;
  • Революція Гідності в контексті міжнародної політики;
  • регіональні особливості протестів Революції Гідності;
  • дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану;
  • повсякденне життя та побут Майдану;
  • комунікаційна, агітаційна й інформаційна політика протестного руху;
  • мистецтво та творчість Майдану;
  • Революція Гідності в контексті протестних рухів світу;
  • соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності;
  • дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, поранених, активістів і волонтерів Майдану;
  • політика пам’яті та комеморативні практики Майдану.

Умови конкурсу також на сторінці конкурсу у Facebook.

Оновлено: Вівторок, 08 лютого 2022 15:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт