Вітаємо з успішним захистом Степаненко Н.В. — Університет «КРОК»

Вітаємо з успішним захистом Степаненко Н.В.

27 січня 2022 Новини та події

27 січня 2022 року в Університеті «КРОК» відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.130.003.

На засіданні було заслухано дисертаційне дослідження Степаненко Наталії В’ячеславівни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 081 «Право». Тема дисертації: «Захист та забезпечення прав дитини в умовах військових дій на Донбасі: теоретико-правовий аналіз». Науковий керівник: Француз Анатолій Йосипович, Герой України, Заслужений юрист України, Лауреат Премії імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи (юридична освіта) Університету економіки та права «КРОК».

Щиро вітаємо Наталію В’ячеславівну з успішним захистом, зичимо втілення всіх наукових і творчих задумів, а також – не зупинятися на досягнутому й успішно крокувати до нових наукових звершень!

Оновлено: П'ятниця, 04 лютого 2022 16:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з успішним захистом Степаненко Н.В.