До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом! — Університет «КРОК»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!

13 грудня 2021 Новини та події

9 грудня 2021 року в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня щорічно, в коледжі Університету «КРОК» відбувся інформаційно-просвітницький захід від Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з експертами Представництва Фундації АНТИСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

Хлопці та дівчата мали змогу поговорити відверто про важливі питання особистих та статевих стосунків, проаналізувати ситуацію щодо профілактики та боротьби зі СНІДом в Україні та світі. Важливими стали висновки зустрічі, що СНІД – це не вирок, однак слід бути відповідальними та уважними, оскільки саме це є запорукою профілактики й запобіжником його розповсюдження.

Оновлено: Понеділок, 13 грудня 2021 11:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!