Проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Менеджмент (англійська мова навчання)» — Університет «КРОК»

13 грудня 2021 Новини та події

Відповідно до концепції освітньої діяльності Університету «КРОК» та з метою постійного вдосконалення змісту освітніх програм, Університет «КРОК» презентує для суспільного обговорення проєкт оновленої   освітньо-професійної програми «Менеджмент (англійська мова навчання)».

Заздалегідь вдячні усім, хто виявить бажання висловити зауваження та пропозиції щодо змісту програми. Інформацію просимо надсилати на електронну пошту – [email protected] до 10.01.2022 р.

Оновлено: Понеділок, 13 грудня 2021 12:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт оновленої освітньо-професійної програми «Менеджмент (англійська мова навчання)»