Допомагати легко! — Університет «КРОК»

Допомагати легко!

19 грудня 2021 Новини та події

Подаруйте шанс на краще життя тваринам, які живуть у притулках та приєднуйтесь до благодійного фонду «Вусатий КРОК».

Наша мета – взяти під опіку КРОКу песика та кожного місяця збирати кошти на його утримання. Новий рік – це час, коли можна змінити все на краще, тож давайте разом дарувати тепло та впевненість у завтрашньому дні маленьким вухастикам.

Про проєкт: для людей, які не мають змоги тримати тваринку вдома, благодійний фонд Happy Paw створили проект «Опіка». На сайті фонду можна обрати одного або й більше чотирилапих і щомісяця виділяти кошти на корм для нього. Всі зібрані кошти в університеті ми будемо пересилати на рахунок фонду, а далі на них буде куплятися корм, для тваринки, яку ми разом оберемо.

Щоб зробити внесок пишіть на пошту Валерії Маліховій – [email protected] або звертайтеся до 421 каб. Щомісяця на інстаграм сторінці студентської ради університету @studrada.krok можна буде побачити звіт за передані кошти.

Оновлено: Понеділок, 13 грудня 2021 12:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Допомагати легко!