Перша сecія «Емоційний інтелект» — Університет «КРОК»

Перша сecія «Емоційний інтелект»

07 грудня 2021 Новини та події

25 листопада 2021 року відбулась перша сecія «Емоційний інтелект» або «Emotional Quotient» із серії тренінгових занять на розвиток лідерських якостей.

Сьогодні світ і ми у ньому дуже стрімко змінюємося. Інші цінності, пріоритети, швидкості... Але людина, її емоції, внутрішній світ, комплекси, сформовані та нав'язані нам з дитинства залишаються в глибинах психіки непорушними.

І це породжує неабиякий конфлікт реальності з внутрішнім світом людини. Саме тому, щоб навчитися бути в гармонії з собою та оточуючими у нашому Коледжі з ініціативи команди EducationUSA за проєктом «Теens' Skills-Up Club» створено Клуб Лідерів.

Ми часто чуємо – контролюй свої емоції, бо доведуть до біди, але насправді контролювати їх дуже складно і не всі вдається, але ми можемо впливати на емоційну реакцію. Саме над цими завданнями працювали учасники клубу, разом із веселою, позитивною та драйвовою модераторкою, заступницею директора з виховної роботи Наталія Степаненко.

І провели це заняття на УРА! Учасники зустрічі отримали неймовірні враження та емоції й чекають наступного заняття!!!

Оновлено: Вівторок, 07 грудня 2021 16:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перша сecія «Емоційний інтелект»