Вітаємо з науковими здобутками колег! Пишаємося! — Університет «КРОК»

Вітаємо з науковими здобутками колег! Пишаємося!

07 грудня 2021 Новини та події

Вітаємо з присудженням наукових ступенів Сумбаєву Людмилу Петрівну, Тесленко Віту Миколаївну, Кириченко Оксану Сергіївну.

Згідно з наказом МОН №1290 від 30.11.2021 р. присуджено наукові ступені:

• Сумбаєвій Людмилі Петрівні, науковий ступінь кандидат економічних наук, спеціальність 21.04.02 «Економічна безпека суб'єктів господарської діяльності». Науковий керівник – Мігус Ірина Петрівна (доктор економічних наук, професор, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», професор кафедри управління фінансово-економічною безпекою, проректор з наукової роботи).
  • Тесленко Віті Миколаївні, науковий ступінь кандидат психологічних наук, спеціальність 19.00.10 «Організаційна психологія; економічна психологія». Науковий керівник – Петрунько Ольга Володимирівна (доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри психології, професор кафедри, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК»).
  • Кириченко Оксані Сергіївні – науковий ступінь доктор економічних наук, спеціальність 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством». Науковий консультант – Алькема Віктор Григорович (доктор економічних наук, професор, ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», завідувач кафедри управлінських технологій).

Колектив Університету «КРОК» щиро вітає та бажає успіхів у подальшій науковій та освітній діяльності! Вітаємо колег з науковими здобутками!

Оновлено: Вівторок, 07 грудня 2021 10:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з науковими здобутками колег! Пишаємося!