Вітаємо Тимчука О.С. з успішною участю в унікальній програмі SoftServe — Університет «КРОК»

Вітаємо Тимчука О.С. з успішною участю в унікальній програмі SoftServe

03 грудня 2021 Новини та події

Завідувач кафедри комп'ютерних наук, доцент, кандидат технічних наук Тимчук Олег Сергійович взяв участь в унікальній програмі SoftServe для викладачів університетів – «Освітні гранти».

У рамках гранту стипендіат має змогу отримати не лише фінансову підтримку, а й за потреби – консультації від експертів компанії. Найкращі пропозиції обираються 5-ма членами журі за участі викладачів та менторів ІТ-курсів SoftServe IT Academy, а також ІТ-інженерів компанії, що працюють з цими технологіями.

Олег Сергійович подав розроблений ним курс: «Технології розподілених систем та паралельних обчислень» для освітньої програми «Комп'ютерні науки».

Щиро вітаємо Тимчука Олега Сергійовича з успішною участю в унікальній програмі SoftServe та отриманою подякою, бажаємо подальших звершень та успішних результатів!

Оновлено: П'ятниця, 03 грудня 2021 16:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Тимчука О.С. з успішною участю в унікальній програмі SoftServe