ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка — Університет «КРОК»

23 листопада 2021 Новини та події

9 листопада 2021 року в Університеті «КРОК» відбувся 1 етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 59 студентів різних спеціальностей. Конкурс відбувся символічно у День української писемності.

За результатами переможцями стали такі студенти:

• І місце посіла студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» Анастасія Шурло
  • ІІ місце отримала студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика» Кузнєцова Валерія
  • ІІІ місце між собою поділили студентка 2 курсу спеціальності «Дизайн» Грішина Тетяна та студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Ромашко Іванна.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Оновлено: Вівторок, 23 листопада 2021 13:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка