Медіамарафон від експертів 1+1 media — Університет «КРОК»

Медіамарафон від експертів 1+1 media

08 листопада 2021 Новини та події

Нещодавно завершився Медіамарафон від експертів 1+1 media для тих, хто мріє про кар’єру в медійній компанії.

Студенти спеціальності «Журналістика» взяли у ньому активну участь. Про залаштунки роботи на телебаченні, особисті правила ефективності та ключові успіхи й виклики медіагрупи розповідали: генеральний директор Ярослав Пахольчук, креативний продюсер ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Ірина Гулей, кореспондентка новин Інна Лебеденко та режисер Антон Пільноватих.

Відвідувачі цих лекцій отримали потужний заряд натхнення, унікальну інформацію про те, як саме проходить підготовка до ефірів та великих проєктів 1+1. Особливо цікавою була інформація про довгий шлях до успіху фахівців, та рекомендації з чого потрібно починати робити перші кроки до своєї мети.

Сподіваємося, 1+1 ще порадує нас своїми проєктами для студентів!

Оновлено: Понеділок, 08 листопада 2021 17:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Медіамарафон від експертів 1+1 media