Вітаємо з ювілеєм професора Рача В.А. — Університет «КРОК»

Вітаємо з ювілеєм професора Рача В.А.

06 листопада 2021 Новини та події

Свій Ювілей сьогодні святкує Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій Рач Валентин Анатолійович.

З глибокою шаною висловлюємо вдячність Валентину Анатолійовичу за мудрість та найблагородніші людські чесноти: шляхетність, відданість справі та вірність професії.

Валентин Анатолійович доклав чимало зусиль для розвитку й процвітання нашого Університету. Для всіх нас він є прикладом справжнього науковця і мудрого наставника.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, студенти та аспіранти щиро зичать Вельмишановному Валентину Анатолійовичу міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, процвітання, злагоди та подальших успіхів у всіх численних сферах його діяльності!

З ЮВІЛЕЄМ!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з ювілеєм професора Рача В.А.