DnD знову повертається! — Університет «КРОК»

DnD знову повертається!

03 листопада 2021 Новини та події

2 листопада 2021 року з 16:00 до 21:00 було проведено третю щотижневу сесію DnD під керівництвом майстра клубу Олександра Тена.

Як завжди, партія проводилась за допомогою додатку Roll20 та платформи Discord. Гравці розпочали нову частину сюжету, влились у пару нових історій, наробили усякого різноманітного та підняли свій рівень, додавши персонажам нових характеристик та умінь.

Що таке DnD? Dungeons and Dragons – це рольова настільна гра. У ній гравець має змогу стати абсолютно ким завгодно і діяти як завгодно у рамках заданого майстром (тобто ведучим) сюжету та світу. Якщо Ви – Майстер DnD і бажаєте зібрати власну команду, доєднатись до партії у якості глядача або просто весело провести час – з нетерпінням чекаємо вас в клубі настільних ігор «Cave of Games»!

Доєднатись до нас можна через чат у Телеграм. Або доєднавшись до нашого серверу у Discord.

Координатор проєкту Фесенко Анастасія, студентка 3 курсу

Оновлено: Середа, 03 листопада 2021 18:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » DnD знову повертається!