Світла пам'ять професору Борису Івановичу Холоду — Університет «КРОК»

Світла пам'ять професору Борису Івановичу Холоду

03 листопада 2021 Новини та події

2 листопада 2021 року на 80-му році перестало битися серце засновника та президента Університету ім. Альфреда Нобеля, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора економічних наук, професора Бориса Івановича Холода.

Саме його інноваційні погляди на світ та освіту, далекоглядність, мужність та харизма дозволили тисячам випускників Університету ім. Альфреда Нобеля навчатися за високими стандартами вищої освіти та отримати сучасну, якісну та чесну освіту в Україні.

Від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, працівників та студентів Університету «КРОК» висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Бориса Івановича з приводу тяжкої втрати.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки.

Світла пам’ять!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Світла пам'ять професору Борису Івановичу Холоду