Нові здобутки «КРОКівців» — Університет «КРОК»

Нові здобутки «КРОКівців»

15 лютого 2011 Новини та події

Нові здобутки «КРОКівців»15 лютого в стінах Європейської бізнес-асоціації (European Business Association) відбулася презентація проектів команд «SIFE» («Students in free enterprise»). «Студенти у вільному підприємництві» («SIFE») – міжнародна студентська організація, учасники якої формують команди в своїх університетах, розробляють і реалізують проекти навчання різних груп населення базовим поняттям, ідеям, законам ринкової економіки і вільного підприємництва, вмінню орієнтуватися у вільній ринковій економіці.

Вітаємо команду Університету «КРОК» та, зокрема, студентку ІІ курсу напряму підготовки «Маркетинг» Свірську Анастасію з успішним захистом проекту «Extreme point», що стосувався питань велопрокату в м. Києві. До складу створеної цього року команди увійшли студенти ІІ курсу економічних спеціальностей: Афанасьєв Олександр, Антоненко Євгеній, Вереновський Андрій, Крутінь Максим, Щолочкова Людмила, Кревенко Наталія, Булай Денис, наставник команди – Кузьміна Неждана Юріївна. Команда «КРОКу» братиме участь й в інших подібних заходах, зокрема, 7 червня 2011 року – у національних змаганнях «SIFE».

Оновлено: Понеділок, 02 червня 2014 15:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Нові здобутки «КРОКівців»