Продовжуємо перемагати! — Університет «КРОК»

Продовжуємо перемагати!

16 лютого 2011 Новини та події

Продовжуємо перемагати!16-18 лютого в м. Києві проходила освітня виставка «Сучасна освіта в Україні – 2011», організаторами якої виступили: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, виставкова фірма «КАРШЕ» та Київська торгово-промислова палата. Університет «КРОК» було нагороджено золотою медаллю у номінації «Бізнес-школи – вимога сучасного суспільства».

Київський ліцей бізнесу, що входить до складу Корпорації «КРОК», отримав бронзову медаль у номінації «Застосування сучасних засобів навчання в загальноосвітній школі, професійно-технічній та позашкільній освіті». Сергія Михайловича Лаптєва, ректора Університету «КРОК», та Паращенко Людмилу Іванівну, директора Київського ліцею бізнесу, було нагороджено подякою за плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу в національній системі освіти України.

Оновлено: Понеділок, 31 березня 2014 15:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Продовжуємо перемагати!