Як почати кар’єру QA — Університет «КРОК»

Як почати кар’єру QA

21 жовтня 2021 Новини та події

Наприкінці вересня 2021 року здобувачі освітньої програми «Комп'ютерні науки» познайомилися з Романом Поботіним, випускником кафедри комп’ютерних наук Університету КРОК, інженером з автоматизації якості (SDET) в компанії GlobalLogic Ukraine.

Роман має досвід створення процесів автоматизації тестування для веб-додатків, веб-служб та мобільних додатків. На зустрічі з Романом було розглянуло такі питання:

• напрямки QA;
  • стереотипи про QA;
  • що має знати Manual QA;
  • GlobalLogic та які можливості компанія може надати;
  • курси, які є в компанії.

Для здобувачів було запропоновано звернути увагу на курс BaseCamp – це підготовчий курс для студентів без досвіду роботи, після якого можна почати роботу в компанії GlobalLogic як інтерн.

Щиро дякуємо Роману Поботіну за чудовий виступ, а компанії GlobalLogic Ukraine за можливість такої зустрічі. Сподіваємося на активну та плідну співпрацю і надалі!

Оновлено: Субота, 23 жовтня 2021 11:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Як почати кар’єру QA