Кращі з УКРТЕЛЕКОМОМ: твій успішний старт кар'єри — Університет «КРОК»

Кращі з УКРТЕЛЕКОМОМ: твій успішний старт кар'єри

21 жовтня 2021 Новини та події

12 жовтня 2021 року відбулася зустріч студентів кафедри комп’ютерних наук з ІТ директором АТ «Укртелеком» Кирилом Гончаруком.

Ця подія пройшла під символічною назвою «КРАЩІ з УКРТЕЛЕКОМОМ. Твій успішний старт кар'єри», на якій студенти дізналися про головні факти та показники найбільшого в Україні оператора фіксованих ІСТ-послуг «УКРТЕЛЕКОМ». Спікер разом зі студентами розібрав чому обирають професію ІТ, ключові технологічні тренди наступних років, вплив ІТ на бізнес, соціум та безпеку.

Кирило Гончарук поділився власною історією професійного шляху в ІТ, його досвід управління ІТ-підрозділами українських та міжнародних компаній складає понад 15 років. До приходу в Укртелеком Кирило обіймав посади в найбільших компаніях України, зокрема «ДТЭК», групі компаній «ВимпелКом Україна» та ін.

Зустріч пройшла за підтримки директора центру розвитку кар’єри Карлова Олександра Федоровича. Дякуємо компанії УКРТЕЛЕКОМ і особисто Кирилу Гончаруку за співпрацю!

Бажаємо всім учасникам зустрічі успіху і натхнення!

Оновлено: П'ятниця, 22 жовтня 2021 17:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кращі з УКРТЕЛЕКОМОМ: твій успішний старт кар'єри