27 вересня – Всесвітній день туризму в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

27 вересня – Всесвітній день туризму в Університеті «КРОК»

27 вересня 2021 Новини та події

27 вересня 2021 року світова спільнота відзначає Всесвітній день туризму! Кафедра туризму вітає студентів, колег, партнерів, усіх особистостей, хто закоханий у туризм, любить подорожувати та відкривати нові горизонти! Зичимо здоров’я, дорогі наші друзі та партнери, успішних мандрівок, не дивлячись на виклики сьогодення!!!

Вже стало доброю традицією відмічати цей день, як місячник активного туризму в Університеті «КРОК», цілим спектром практико-орієнтованих заходів (у т.ч. в рамках програми «Школа професійного зростання») для майбутніх фахівців з туризму та усіх бажаючих.

8 вересня 2021 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» (група Тур-21) стали учасниками творчої зустрічі з Центром розвитку кар’єри Університету «КРОК», щоб з перших кроків студентства вчитися планувати свідомо свою кар’єру. Спікер – Анастасія Якименко – профконсультант ЦРК, практичний психолог.

9 вересня 2021 року студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» (група Тур-18) відвідали готель «Rаdisson Blu Kyiv City Center». Спікер – Шубяковська Юлія – HR-координатор.

11 вересня 2021 року, за доброю традицією з 2014 року, студенти 1-2 курсів (групи Тур-20, Тур-21) відправились за маршрутом «Качанівка-Соколиний хутір-2021», разом із багаторічним другом та партнером туроператором «Сакумс», в гості до давнього друга і партнера Університету «КРОК» – засновника туристичного центру «Соколиний хутір» Черепа Миколи Миколайовича, вчитися бізнесу.

14 вересня 2021 року продовжив свою діяльність науковий гурток «Спадщина ЮНЕСКО як туристичний ресурс» (керівник Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму). Студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» (група Тур-18) стали учасниками першого засідання цього року на базі Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка НАН України.

15 вересня 2021 року на базі Університету «КРОК» для всіх студентів спеціальності «Туризм (1-4 курси) відбулась Туристична вітальня з одним із найпотужніших туроператорів України «Феєрія». Спікер – Чернов Тарас, менеджер з розвитку, гід-екскурсовод.

16 вересня 2021 року відбулась традиційна навчальна екскурсія по Києву з нашим давнім другом та партнером – турагенцією «Київград-Тур». Спікер – Колток Лариса Анатоліївна – директор турпідприємства.

18 вересня студенти 3-4 курсів спеціальності «Туризм» (групи Тур-19, Тур-18), разом з друзями, партнерами, співробітниками Університету «КРОК», здійснили навчально-методичний тур «Сокиринці-Тростянець», знову ж таки з турагенцією «Київград-Тур», не дивлячись на несприятливі погодні умови. Але ж ми – туристи!!!

Про ці та інші події ми розкажемо більше у новинах!!!

Бажаємо нових туристичних звершень!!!

Оновлено: Вівторок, 28 вересня 2021 14:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 27 вересня – Всесвітній день туризму в Університеті «КРОК»