Студенти-міжнародниики у Київській торгово-промисловій палаті

23 вересня 2021 Новини та події

22 вересня 2021 року студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» за сприяння Центру розвитку кар'єри «КРОК», відвідали Київську торгово-промислову палату (ТПП), яка є однією із баз проходження фахової практичної підготовки студентів.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, Колесник Ірина Анатоліївна разом зі студентами зустрілися із Першим Віце-президентом ТПП пані Людмилою Вікторівною Сізіковою та керівниками провідних структурних підрозділів, які познайомили їх із основними функціями та напрямками роботи Київської торгово-промислової палати.

Щиро дякуємо за співпрацю Київській торгово-промисловій палаті і сподіваємося до нових зустрічей!

Оновлено: Четвер, 23 вересня 2021 17:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти-міжнародниики у Київській торгово-промисловій палаті