Експертне обговорення Національної стратегії розвитку фінансової грамотності — Університет «КРОК»

Експертне обговорення Національної стратегії розвитку фінансової грамотності

06 вересня 2021 Новини та події

Шановні КРОКівці!

Кафедра національної економіки та фінансів продовжує брати участь у цікавих і важливих подіях Національного банку України. Цього разу в експертному обговоренні Національної стратегії розвитку фінансової грамотності.

Активну участь у роботі експертів взяв д.е.н., професор кафедри національної економіки та фінансів Ігор Румик. Автор численних публікацій з фінансових питань і проблем фінансової грамотності, Румик І.І. висловив своє бачення і обґрунтовані пропозиції щодо дорожньої карти реалізації цілей Національної стратегії розвитку фінансової грамотності в освітянській сфері.

Результатом обговорення Стратегії стануть практичні рекомендації та пропозиції для НБУ щодо успішної її імплементації для всіх визначених цільових груп.

Оновлено: Понеділок, 06 вересня 2021 16:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Експертне обговорення Національної стратегії розвитку фінансової грамотності