Про збірник матеріалів студентської науково-практичної конференції — Університет «КРОК»

Про збірник матеріалів студентської науково-практичної конференції

25 серпня 2021 Новини та події

Поспішаємо повідомити, що нещодавно вийшов з друку Збірник матеріалів студентської науково-практичної конференції Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій, яка проходила навесні 2021 року.

До збірки увійшли тези здобувачів вищої освіти зі спеціальності 122 «Комп'ютерні науки» Університету «КРОК». У 2020-2021 році студенти розвивалися у таких напрямах IT, як WEB, Ігрова індустрія, Розробка проблемно-орієнтованих застосунків, дизайн.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до формування збірника та презентував результати своєї науково-практичної діяльності.

Оновлено: Четвер, 26 серпня 2021 16:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про збірник матеріалів студентської науково-практичної конференції