Моніторинг реалізації проєкту Еразмус+ — Університет «КРОК»

Моніторинг реалізації проєкту Еразмус+

05 липня 2021 Новини та події

02 липня 2021 року відбувся моніторинг реалізації проекту Еразмус + Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату/CLIMAN у Національному університеті «Львівська політехніка».

На зустрічі були присутні проєктні команди з усіх українських університетів-членів консорціуму, а саме Університету «КРОК», Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Команду Університету «КРОК» представили:

• Андрій Кучко, Перший проректор, доктор фізико-математичних наук, професор та Відмінник освіти України,
  • Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва,
  • Галина Богаченко, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва,
  • Оксана Єремчук, головний бухгалтер,
  • Олена Бєлова, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки, Факультет економіки та підприємництва,
  • Олена Наумова, доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки, Факультет економіки та підприємництва.

Програма моніторингу включала:

• Зустріч з керівництвом закладів вищої освіти (ЗВО).
  • Презентацію отриманих результатів проєкту CLIMAN на момент проведення моніторингу.
  • Презентацію результатів проєкту кожної з команд, обговорення ключових питань проєкту.
  • Спілкування з учасниками навчальних візитів, адміністрацією та викладачами тих підрозділів, де буде реалізуватись навчальний модуль та створюється центр кліматичного менеджменту.
  • Зустріч з фінансовими адміністраторами/відповідальними особами за управління фінансами проекту, механізмами платежів, документацію, подання заявок тощо.
  • Підбиття підсумків. Обговорення результатів моніторингу. Ознайомлення команди проекту з попередніми висновками і рекомендаціями моніторингу.

Представники Національного Еразмус+ Офісу в Україні Світлана ШИТІКОВА, координатор проєкту, Катерина ЖДАНОВА, експерт з комунікацій та програм мобільності, з реєстрації профілю організації; та Петро КРАЙНІК, експерт напряму Жан Моне, з реєстрації проєктів МТД надали рекомендації щодо реалізації проєкту усім університетам.

1-го липня перед моніторингом команди університетів провели робочу зустріч по обговоренню ключових питань та результатів проєкту, планування найближчих заходів, обмінялись досвідом.

Команда Національного університету «Львівська політехніка» гостинно зустріли команди ХНАДУ та КРОК, продемонструвала аудиторію, яка буде готуватись для активностей проєкту, провели екскурсію університетом.

Оновлено: Вівторок, 06 липня 2021 10:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Моніторинг реалізації проєкту Еразмус+