Зареєструвати електронний кабінет вступника — Університет «КРОК»

Зареєструвати електронний кабінет вступника

01 липня 2021 Новини та події
Не знаєш як реєструється електронний кабінет вступника? Тоді ця стаття саме для тебе!

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://vstup.edbo.gov.ua/

Яка інформація потрібна, щоб відкрити електронний кабінет?
Для відкриття електронного кабінету слід вказати адресу електронної пошти – надалі вона буде логіном для входу.  На вказану електронну адресу надійде лист для активації доступу до електронного кабінету.
Які дані необхідно внести до електронного кабінету:
  • дані одного із сертифікатів ЗНО – номер, пін-код та рік отримання (2018–2021); дані інших сертифікатів варто додати в особистому електронному кабінеті вступника вже після реєстрації;
  • дані свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата) – серію, номер та середній бал додатка.
Які дані та документи потрібно завантажити після активації електронного кабінету?
  • контактний номер телефону (у форматі +380);
  • кольорову фотокартку вступника (3х4 см);
  • фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту. Файли потрібно завантажувати у форматі JPG (JPEG, PNG).

Обов'язково пересвідчись, що всі дані завантажені в електронний кабінет коректно. Після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету вже буде неможливо.

Оновлено: Четвер, 01 липня 2021 15:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зареєструвати електронний кабінет вступника