Випуск та концепт-презентація від Інституту менеджменту та освіти та дорослих — Університет «КРОК»

Випуск та концепт-презентація від Інституту менеджменту та освіти та дорослих

01 липня 2021 Новини та події

Наше гасло «Життя триває, допоки ми навчаємось», адже до нас завжди повертаються вчитися ще і ще!

Ще на початку червня успішно відбувся випускний для наших магістрантів спеціальності «Менджмент», тож «До зустрічі!» нашим випускникам, привіт усім тим, хто до нас тільки приєднався, дві середи поспіль «відкривали двері» в новому форматі, а саме на платформах Instagram та Facebook live для цьогорічних вступників.

16 червня 2021 року відбулася концепт-презентація кафедри управлінських технологій в інстаграм, а 23 червня – аж три серії концепту дісталися фейсбуку про магістерську освітню програму «Управління логістичною діяльністю».

Наша мета – ваші результати!

Оновлено: Четвер, 01 липня 2021 12:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск та концепт-презентація від Інституту менеджменту та освіти та дорослих