Студенти-дизайнери відвідали Шоурум керамічного інтер’єру «Bicolor» — Університет «КРОК»

Студенти-дизайнери відвідали Шоурум керамічного інтер’єру «Bicolor»

07 червня 2021 Новини та події

25 травня 2021 року в рамках навчального-ознайомчої практики студенти 2 курсу спеціальності «Дизайн» відвідали партнера кафедри дизайну – Шоурум керамічного інтер’єру «Bicolor».

Будь-який сучасний житловий об’єкт, комплектується плиткою. Тому проведена лекція від засновниці шоуруму Ганни Стук, стала нагодою закомплектувати свої проєкти нашими студентами.

Чи можна щось додати? Звісно, бо декор – це те, що створює настрій інтер’єру та його неповторність. Студенти завітали до шоуруму м’яких меблів та декору Arhome, де мали змогу доповнити свої проєкти цікавими, стильними та актуальними елементами інтер’єру.

Оновлено: Понеділок, 07 червня 2021 14:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти-дизайнери відвідали Шоурум керамічного інтер’єру «Bicolor»