УМС вивчає досвід Італії в роботі з іноземними студентами — Університет «КРОК»

УМС вивчає досвід Італії в роботі з іноземними студентами

30 квітня 2021 Новини та події

28 квітня 2021 року відбувся заключний онлайн-тренінг у рамках реалізації проєкту Еразмус + «Адаптація іноземних студентів/INTERADIS» від Університету Фоджа (Італія).

Андрій Лотарєв, начальник управліня міжнародного співробітництва та інші співробітники УМС, а саме: Анна Дробина, керівник проєктів та програм; Марина Євченко, менеджер з адміністративної діяльності; Інга Заєць, Юлія Хрієнко та Шепеля Анастасія, керівники проєктів та програм; Олександра Горбаченко, менеджер з адміністративної діяльності, Галина Богаченко, керівник проєктів та програм взяли участь в онлайн-заході.

Програма навчального онлайн-візиту включала наступне:

• пандемія COVID-19 та університетська система: нові виклики та нові можливості для розвитку та інтернаціоналізації ЗВО України;
  • міжнародні студенти та інвалідність: забезпечення доступу до української системи вищої освіти;
  • згладжування культурного розриву студентів: посилення взаєморозуміння та взаємовідносин під час навчання в Україні;
  • стратегії залучення іноземних студентів. Обмін найкращими практиками Університету Фоджі щодо адаптації іноземних студентів.

Дякуємо Університету Фоджа за організацію плідного та ефективного навчального візиту!

Проєкт INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» має на меті інтегрувати іноземних студентів в український та європейський освітній простір за допомогою культурних, етнічних, соціальних та академічних цінностей.

Оновлено: П'ятниця, 30 квітня 2021 15:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » УМС вивчає досвід Італії в роботі з іноземними студентами