«Stud-Expert»: перші майстер-класи проведено! — Університет «КРОК»

«Stud-Expert»: перші майстер-класи проведено!

21 березня 2011 Новини та події

«Stud-Expert»«Stud-Expert»: перші майстер-класи проведено! Команда проекту «Stud-Expert», який реалізує проектна група Університету «КРОК» «SPG», провела англомовні майстер-класи на тему «Навички та правила побудови презентації» для старшокласників (10-11 класи) двох спеціалізованих шкіл. У заходах взяли участь школярі Житомирської гуманітарної гімназії № 1 та Київської спеціалізованої школи № 129.

Протягом березня-квітня планується проведення подібних заходів в інших навчальних закладах. Їх учасники зможуть попрактикуватися з англійської мови, здобути знання зі створення і проведення презентацій та публічних виступів, отримати відповідні навчальні матеріали, а також профорієнтаційний комплект: відеоролики про професії, дайджест з інтерв’ю фахівців - представників українських компаній. Також старшокласники зможуть взяти участь у конкурсі презентацій.

Детальніше в цій категорії: « «ПАРОЛЬ» до успіху Вітаємо! »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Stud-Expert»: перші майстер-класи проведено!