«ПАРОЛЬ» до успіху — Університет «КРОК»

«ПАРОЛЬ» до успіху

26 березня 2011 Новини та події

««ПАРОЛЬ» до успіху»26 березня в приміщенні Університеті «КРОК» проходив проект «ПАРОЛЬ», організаторами якого виступили проектна група «SPG» та Київська міська рада старшокласників. Учасниками заходу, назва якого розшифровується як «прогрес, активність, розвиток, освіта, лідерство», стали понад 80 лідерів учнівського самоврядування - представники шкіл дев’яти районів столиці.

Програма проекту включала тренінги з особистісного розвитку («Проектний менеджмент», «Команда від Я до Ми», «Самоврядування – міжнародні перспективи», «Ефективні комунікації» та інші) і історії успіху від Макеєвої Олени, власника, генерального директора аудиторської фірми «Аксьонова і партнери», та Малицького Олексія, керівника студентської ініціативи «Усміхнись, Україно!», члена центрального апарату ВМГО «Покоління сильних». Також у рамках проекту було проведено профорієнтаційний квест. Він передбачав вирішення 16 завдань, які стосувалися різних професій, і був покликаний допомогти старшокласникам обрати майбутній фах. Перше місце у змаганнях посіла команда «Без ГМО», що складалася з представників Бюро захисту прав особистості, структурного підрозділу Київської міської ради старшокласників. Друге місце розділили команди «Дніпрушки» та «Кульбабки», до яких входили представники Дніпровського і Солом’янського районів відповідно. Почесне третє місце за командою «Хто знав» (Голосіївський район). Щиро вітаємо переможців!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «ПАРОЛЬ» до успіху