Нові нагороди для майбутніх юристів

25 березня 2011 Новини та події

Нові нагороди для майбутніх юристів25-26 березня 2011 р. на базі економіко-правового факультету Донецького національного університету відбулися ХІІ Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу ім. професора С.З. Михайліна. Організаторами заходу виступили Донецький осередок Ліги студентів Асоціації правників України, Молодіжний центр правничих досліджень та економіко-правовий факультет Донецького національного університету.

Під час змагань студенти мали змогу спробувати себе в ролі представників сторін у судовому процесі, набути професійних навичок та підвищити рівень знань у галузі юриспруденції. Вітаємо студентів Університету «КРОК» - Луцького Миколу Вікторовича та Комлика Володимира Володимировича, які посіли на змаганнях ІІІ місце в номінації «Кращий позивач».

Детальніше в цій категорії: « Круглий стіл «ПАРОЛЬ» до успіху »

Ви тут: Новини та події » Нові нагороди для майбутніх юристів