УМС вивчає досвід Німеччини з адаптації іноземних студентів — Університет «КРОК»

Новини та події

УМС вивчає досвід Німеччини з адаптації іноземних студентів

16 квітня 2021 Новини та події

16 квітня 2021 року в рамках проекту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» відбулась онлайн-частина навчального візиту «Результати опитувань щодо інтеграції іноземних студентів. Практи прийому та інтеграції», організована Вищою Технічною школою Східної Баварії (Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden), Німеччина.

Андрій Лотарєв, начальник управліня міжнародного співробітництва та інші співробітники УМС, а саме: Анна Дробина, керівник проєктів та програм; Марина Євченко, менеджер з адміністративної діяльності; Інга Заєць, Юлія Хрієнко та Шепеля Анастасія, керівники проєктів та програм; Олександра Горбаченко, менеджер з адміністративної діяльності, Галина Богаченко, керівник проєктів та програм взяли участь в онлайн-заході.

Програма онлайн-візиту включала:

  • Віртуальний «Кафетур»
  • Аналіз результатів опитування інозмних студентів, академічних та адміністративних працівників українських ЗВО, партнерів проєкту
  • Кращі практики Вищої Технічної школи Східної Баварії
  • Інструменти для координації міжнародного життєвого циклу студентів: Mobility Online, Orientation Days, Buddy Program
  • Можливості для співпраці міжнародних офісів у Німеччині

Дякуємо Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden, Німеччина, за організацію плідного та ефективного навчального візиту! Проєкт INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» має на меті інтегрувати іноземних студентів в український та європейський освітній простір за допомогою культурних, етнічних, соціальних та академічних цінностей.

Проєкт співфінансується програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » УМС вивчає досвід Німеччини з адаптації іноземних студентів