Відкрита лекція із дисципліни «Міжнародні інтеграційні процеси»

25 березня 2021 Новини та події

Чергова цікава подія на кафедрі міжнародних економічних відносин Університету «КРОК»! 23 березня 2021 року доцентом кафедри МЕВ, Дмитрієвою Наталією Олександрівною підготовлено відкриту лекцію із дисципліни «Міжнародні інтеграційні процеси».

Було запрошено цікавого спікера – Богдана Папушу, випускника Університету «КРОК», а нині головного спеціаліста Відділу європейської інтеграції та екологічних фондів Департаменту стратегічного планування і міжнародного співробітництва Міністерства захисту оточуючого середовища і природних ресурсів України. Тема лекції: «Угода про асоціацію між Україною і ЄС: що це і як працює».

Треба зазначити, що лекція видалася надзвичайно актуальною і цікавою з огляду на те, що спікер є безпосереднім учасником робочої групи з виконання вимог асоціації між Україною і ЄС в частині захисту оточуючого середовища. Лекція мала безсумнівний успіх. Пан Богдан відповів на численні запитання, що справило велике і незабутнє враження на студентську аудиторію.

Кафедра МЕВ висловлює щиру вдячність Богданові Папуші, а також Наталії Дмитриєвій за змістовну і насичену лекцію!

Оновлено: П'ятниця, 26 березня 2021 10:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрита лекція із дисципліни «Міжнародні інтеграційні процеси»