Майстер-клас бойового мистецтва «Dragon» — Університет «КРОК»

Майстер-клас бойового мистецтва «Dragon»

22 березня 2021 Новини та події

18-го березня 2021 року у Коледж приїздила випускниця 2010 року, спеціальності «Правознавство» Бублей Юлiя.

Зараз старший iнструктор викладач Київської Федерації бойового мистетства «Дракон». Разом зі своїми старшими вихованцями, Юлія представила школу бойового мистецтва «Dragon», провела майстер-клас з самозахисту. Команда показала багато прийомів, а наприкінці зустрічі студенти мали змогу відпрацювати деякі прийоми. Серед вихованцiв Юлії була і дівчина, яка майстерно розкидала двох хлопців. Як розповідала Юлія, достатньо 2-4 роки, щоб навчитися так керувати своїм тілом. Через карантин ми давно не мали змоги так продуктивно провести свiй час, тому всі залишилися задоволені, а особливо хлопці.

Дуже приємно, що випускники Коледжу із задоволенням приходять в стіни рідної Альма-Матер і діляться зі студентами своїм досвідом та знаннями!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Майстер-клас з самооборони від випускниці Коледжу — Юлії БублейУніверситет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 23 березня 2021 12:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас бойового мистецтва «Dragon»