Курси підвищення кваліфікації викладачів — Університет «КРОК»

Курси підвищення кваліфікації викладачів

10 березня 2021 Новини та події

Шановні колеги!
Як Ви думаєте, кого ідеальний шторм нової реальності змусив оволодіти мистецтвом цифрового «серфінгу»? Ви праві, якщо відповіли «викладачів».

Зараз насолоджуйтеся можливістю деколи бачити студентів в авдиторії? Нехай у масці та через захисний щиток? Трохи випірнули із суцільного онлайну? Це супер, але розвиток професійних компетентностей та використання інформаційно-комунікативних і цифрових технологій в освітньому процесі нині не перестали бути нашими наріжними камінцями.

Віртуалізацію освітнього процесу вже не спинити, а вона потребує, з одного боку, употужнення знань щодо сучасних цифрових освітніх технологій, а з іншого – оволодіння принципово новими інформаційно-комунікативними навичками. На величезне прохання багатьох, хто хоче «серфінгувати» ще впевненіше, ми запускаємо осучаснену версію вже відомого курсу професійного розвитку науково-педагогічних працівників.

Усі подробиці щодо курсу за лінком.

Зареєструватися можливо ТУТ!

Оновлено: Середа, 10 березня 2021 16:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Курси підвищення кваліфікації викладачів