Перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+ CBHE СLIMAN — Університет «КРОК»

Перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+ CBHE СLIMAN

12 лютого 2021 Новини та події

03 лютого 2021 року відбулась перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+ CBHE СLIMAN «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату».

Олег Шаров, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України; Світлана Шитікова, координатор Національного офісу Еразмус+ в Україні; Оксана Мініч, координатор Національного Еразмус+ офісу в Білорусі привітали учасників та надавали консультації під час зустрічі. Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва, та Галина Богаченко, керівник проєктів та програм, були модераторами заходу, представили Університет «КРОК», провели сесії по управлінню проєктом, фінансовим та адміністративним питанням. Партнери проєкту Нідерландська бізнес-академія, Нідерланди; Університет Фоджа, Італія; Університет прикладних наук, Німеччина; Університет імені Міколаса Ромеріса, Литва; Університет Туріба, Латвія; Університет «КРОК», Україна; Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Україна; Національний університет «Львівська політехніка», Україна; Державний університет імені Акакі Церетелі Кутаїсі, Грузія; Державний університет Батумі імені Шота Руставелі, Грузія; Поліський державний університет, Білорусь; Гродненський державний університет імені Янки Купали, Білорусь; Консалтингова компанія Халтгрен, Німеччина представили свої ЗВО / організації та команди проектів та дізналася більше один про одного. Були представлені та обговорені цілі проекту, кількісні та якісні показники та зміст, а також управлінські, фінансові, адміністративні аспекти та забезпечення якості проєку.

Мета проєкту CLIMAN – допомогти університетам Грузії, Республіки Білорусь і України стати центрами розвитку досліджень кліматичного менеджменту для прискорення інтеграції в світовий кліматичний ринок і реалізації світових вимог по кліматорегулюванню шляхом впровадження кращих європейських практик у сфері запобігання зміни клімату, адаптації та мінімізації наслідків.

Тривалість проєкту: 15.11.2020-14.11.2023 рр.

Проєкт співфінансується Програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Оновлено: П'ятниця, 12 лютого 2021 15:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перша зустріч консорціуму проєкта ЄС Еразмус+ CBHE СLIMAN