Туризм: чаювання у прямому ефірі

30 грудня 2020 Новини та події

Чайна традиція є невід’ємною складовою нематеріальної культурної спадщини народів світу, до якої причетний чи не кожний із нас…

Наприкінці семестру студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» стали учасниками нестандартного цікавого заняття «Чай як елемент нематеріальної культурної спадщини» у курсі «Спадщина ЮНЕСКО у туризмі» (викладач Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму) в режимі онлайн. Студенти представили креативні презентації щодо розмаїття чаїв (різної ферментації, етнічних та трав’яних…), їх вживання, церемоніальних особливостей. Кожен продемонстрував свій улюблений напій з улюбленої чашки!!!

Щиро дякуємо студентам Бовтун Альоні, Григор’євій Катерині, Дем’янюк Маргариті, Кулагіну Нікіті, Марощук Єлизаветі, Матко Юлії, Мельниченко Крістіні, Таран Вірсавії за змістовні виступи, а Мелько Людмилі Федорівні – за блискучу ідею та організацію заходу!!!

Оновлено: Понеділок, 11 січня 2021 14:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Туризм: чаювання у прямому ефірі