Відбувся найбільший профорієнтаційний фестиваль м. Києва «ПРОФ Fest IV» — Університет «КРОК»

Відбувся найбільший профорієнтаційний фестиваль м. Києва «ПРОФ Fest IV»

30 листопада 2013 Новини та події

«ПРОФ Fest IV»30 листопада на базі Університету «КРОК» пройшов четвертий профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest», який відвідали понад 300 школярів 9–11 класів і їхніх батьків.

До фестивалю приєдналися 26 спікерів-практиків із відомих українських компаній, які провели для старшокласників майстер-класи про професії. Школярі та їхні батьки мали змогу поспілкуватися з представниками різних професій, послухати історії успіху від успішних ТОП-менеджерів і отримати безліч приємних подарунків.

Проводили майстер-класи і тренінги представники соціально відповідальних компаній та організацій: компанії «Henkel», групи компаній «Terra FOOD», аудиторської фірми «Аксьонова і партнери», телеканалу «ICTV», СК «ФІНЕКС», «СБЕРБАНКу РОСІЇ», рекламного холдингу «All Motion», «Агентства фінансів», психологічного центру «ALTERA», продакшн-студії «TV BOY», «ibol-IT», консалтингової компанії «ТОТУМ ГРУП», «Business Innovations», «Новий крок» та інших. Компанія «LG» забезпечила учасників заходу цінними подарунками – п’ятьма міні-принтерами «LG Pocket Photo», які були розіграні на святковому закритті фестивалю.

Проект об’єднав старшокласників і їхніх рідних, понад 30 соціально відповідальних компаній та студентів організаційної команди Університету «КРОК».

Центр розвитку кар’єри Університету «КРОК» та студентська проектна група «SPG» й надалі працюватимуть над реалізацією профорієнтаційних проектів для молоді і допомагатимуть школярам робити вірний професійний вибір.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся найбільший профорієнтаційний фестиваль м. Києва «ПРОФ Fest IV»