«Актуальні питання розвитку суб'єктів господарювання в умовах економічної нестабільності» — Університет «КРОК»

06 грудня 2013 Новини та події

Університет економіки і права «КРОК»6 грудня 2013 року в Університеті «КРОК» відбулася науково-практична конференція молодих учених «Актуальні питання розвитку суб'єктів господарювання в умовах економічної нестабільності».

До програмного комітету ввійшли провідні професори та кандидати наук Університету «КРОК». Комітет працював під головуванням проректора з наукової роботи, доктора історичних наук, професора Сідака Володимира Степановича.

У рамках конференції відбулися засідання восьми секцій: «Комплексне забезпечення економічної безпеки суб'єктів господарської діяльності України в умовах глобалізації світової економіки», «Структурно-інвестиційна політика в системі економічної безпеки держави», «Психологічне забезпечення розвитку суб'єктів господарювання в сучасних умовах», «Управління проектами і програмами проектноорієнтованого бізнесу», «Інновації в логістиці», «Інноваційний розвиток підприємств: проблеми та рішення», «Інновації в управлінні та педагогіці освіти», «Сучасні проблеми господарської діяльності в Україні». На секційних засіданнях обговорювалися актуальні питання розвитку різних галузей науки.

Матеріали заходу розміщені в електронному збірнику тез виступів учасників. Загалом у конференції взяли участь 129 осіб. Кожен з учасників на урочистому закритті заходу одержав іменний сертифікат.

Оновлено: Вівторок, 17 грудня 2013 16:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Актуальні питання розвитку суб'єктів господарювання в умовах економічної нестабільності»