Журналісти познайомилися з новітніми підходами до роботи з інформацією — Університет «КРОК»

Журналісти познайомилися з новітніми підходами до роботи з інформацією

29 листопада 2020 Новини та події

26 листопада 2020 року другокурсники спеціальності «Журналістика» Університету «КРОК» взяли участь у практичному вебінарі (модератор – Трухачов О.І.) «Візуалізація інформації у наповненні контенту».

Вебінар відбувся з використанням матеріалів тренінгу «Навчальний курс із журналістики даних» у рамках проєкту «Використання даних у боротьбі проти маніпуляцій та дезінформації», підготовленого ГО «Асоціація з міжнародних питань» (AMO) Чехія, ГО «Інтерньюз-Україна» та фахівцями інтернет-ресурсу texty.org.ua.

Студенти опрацювали теоретичні та практичні аспекти застосування можливостей візуалізації інформації у наповненні контенту журналістського матеріалу статистичними даними. Бажаємо нашим майбутнім професійним журналістам вдалої та корисної практики!

Оновлено: Понеділок, 30 листопада 2020 11:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Журналісти познайомилися з новітніми підходами до роботи з інформацією