Акредитація освітньої програми «Журналістика» — Університет «КРОК»

Акредитація освітньої програми «Журналістика»

25 листопада 2020 Новини та події

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 1781-Е від 18.11 2020 року в УніверситетІ «КРОК» буде проводитись акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв'язку освітньої програми «Журналістика» з 1 грудня по 3 грудня 2020 року.

Відповідно до процедури представляємо Вам ПРОГРАМУ АКРЕДИТАЦІЙНОГО «ОНЛАЙН-ВІЗИТУ».

Звертаємо увагу, що відкрита зустріч з учасниками освітнього процесу відбудеться 1 грудня 2020 року о 17:00 у форматі відео конференції .

Запрошуємо всіх охочих долучитись до відкритої зустрічі з експертами Національного агенства забезпечення якості вищої освіти у рамках акредитаційної експертизи ОП «Журналістика».

Приєднатись до Zoom зустрічі (Ідентифікатор зустрічі: 795 2657 1037 Код доступу: 11111).
Оновлено: Середа, 25 листопада 2020 17:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Акредитація освітньої програми «Журналістика»