Вперше в історії Універистету: онлайн-презентація перших курсів — Університет «КРОК»

Вперше в історії Універистету: онлайн-презентація перших курсів

12 листопада 2020 Новини та події

11 листопада 2020 року вперше в історії Університету «КРОК» відбулася онлайн-презентація перших курсів Університету, яка цього року присвячена актуальній темі: «Один день з життя студентів на карантині».

Мета заходу – об’єднати і згуртувати першокурсників, дати їм можливість представити себе всьому Університету, сприяти розвитку командного духу. Це, так би мовити, заключний етап Посвяти в студенти. Адже, презентація перших курсів є важливою подією в житті кожного нового студента «КРОКу». Це чудова нагода показати себе з найліпшого боку перед однокурсниками, студентами старших курсів та викладачами. Під час виступів першокурсники також виявляли свої таланти, танцювали, співали, демонстрували свої навички з відео-монтажу.

За рішенням журі (випускників-активістів Університету «КРОК», а саме: Карпенко Альона, Шупило Анна, Кучма Максим, Дубенський Роман) перше місце отримала команда студентів спеціальності «Психологія» під назвою «ПС-1».

Дякуємо кураторам груп, які постійно допомагали та підтримували своїх підопічних – Дем‘янюк Маргарита, Хвалинський Іван, Кнаус Дар‘я, Гуцуляк Юлія, Авагян Ростислав, Потапенко Аліна, Кругліковська Юлія, Грязнов Данил, Мороз Софія, Нетьосова Олександра, Аджетей Вікторія, Маліхова Валерія, Савова Вікторія, а також вдячні Культурному центру, Студентській раді Університету та всім, всім учасникам.

Попри карантинні обмеження ми всеодно разом, хоч і онлайн!

Оновлено: Четвер, 12 листопада 2020 11:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вперше в історії Універистету: онлайн-презентація перших курсів