Встигнути до карантину: практико-орієнтовані зустрічі — Університет «КРОК»

Встигнути до карантину: практико-орієнтовані зустрічі

11 листопада 2020 Новини та події

Вересень і початок жовтня 2020 року ще встигли порадувати студентів спеціальності «Журналістика» можливістю встигнути до карантину попрактикуватися на телеканалі.

«5 канал» започаткував нове ток-шоу з ведучою Ларисою Губіною – «Небайдужа». Студенти Університету «КРОК» побували на прем’єрі програми та стали гостями у запису перших програм нового соціального ток-шоу. Можливість побачити роботу ведучого наживо, процес запису програми, побувати на знімальному майданчику – все це зацікавило майбутніх журналістів. Вони змогли поспілкуватися з ведучою, запитати про реалії такої праці, а Лариса Губіна фахово продемонструвала власні професійні навички телеведучої соціальних програм.

Сподіваємося, що такі відвідини «5 каналу» скоро знову відновляться. Бо журналіст – це щоденна практика, якої прагнуть наші студенти.

Оновлено: Четвер, 12 листопада 2020 09:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Встигнути до карантину: практико-орієнтовані зустрічі