Науковий студентський вебінар для здобувачів спеціальності «Журналістика» — Університет «КРОК»

Науковий студентський вебінар для здобувачів спеціальності «Журналістика»

11 листопада 2020 Новини та події

11 листопада 2020 року відбувся науковий студентський вебінар для здобувачів спеціальності «Журналістика».

Науковий вебінар організувала та провела доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики, молодший науковий співробітник ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України», заступник Голови Ради молодих учених Інституту, кандидат економічних наук, Олена Владиславівна Вовченко.

Науковий захід для студентської молоді пройшов у рамках наукового-технічного проєкту для молодих учених НАН України «Дослідження впливу соціально-економічних факторів на популяризацію науки в Україні».

Під час вебінару мова йшла про важливі суспільні питання: Чому нації виробляють наукові дослідження? Що таке Концепція «відкритої науки»? В обговоренні особливо цікавою стала дискусія студентів щодо використання YouTube-платформи як засобу популяризації науки у цифрову епоху. Сподіваємося, що майбутні журналісти стануть активними популяризаторами науки у ЗМІ.

Бажаємо плідної наукової праці!

Оновлено: Четвер, 12 листопада 2020 09:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Науковий студентський вебінар для здобувачів спеціальності «Журналістика»