Школа майбутнього дипломата — Університет «КРОК»

Школа майбутнього дипломата

11 листопада 2020 Новини та події

Університет «КРОК» запрошує до Школи майбутнього дипломата як структури, яка допоможе вступникам, випускникам середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, студентам отримати компетентності, затребувані на ринку праці, а саме ті, що будуть використані протягом життя: вміння аналізувати, критично мислити, ставити цілі та їх досягати, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі.

До роботи будуть залучатися видатні дипломати, науковці, запрошені колишні Міністри закордонних справ, Надзвичайні та Повноважні Посли, а також посли закордонних країн, акредитовані в Україні, керівники представництв міжнародних організацій в Україні. Школа майбутнього дипломата провадить свою діяльність разом з Українською Асоціацією зовнішньої політики

Долучайтеся! Обов'язково реєструйтеся! Буде цікаво!

Оновлено: Четвер, 12 листопада 2020 10:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа майбутнього дипломата