Новини та події

Наукова конференція «Геоекономічні пріоритети розвитку експортно-орієнтованого бізнесу України»

12 листопада 2020 Новини та події

Шановні науковці, науково- педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти усіх рівнів навчання, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, комерційних фірм, запрошуємо Вас взяти участь у науковій конференції спеціальності міжнародні економічні відносини «Геоекономічні пріоритети розвитку експортно-орієнтованого бізнесу України».

Конференція відбудеться в четвер, 12 листопада 2020 року об 11:00, в онлайн режимі за допомогою програми Microsoft Teams.

Мета конференції: обговорення геоекономічних пріоритетів розвитку експортно-орієнтованого бізнесу України.

Тематичні напрямки роботи конференції:

  • Секція 1. Становлення та розвиток експортно-орієнтованого бізнесу в Україні.
  • Секція 2. Фінансові механізми реалізації геоекономічних пріоритетів експортної орієнтації українського бізнесу.

Для участі у конференції необхідно до 9 листопада 2020 року подати до організаційного комітету заявку на участь у конференції та до 11 листопада 2020 року надіслати тези доповіді в електронному вигляді (Горбачук Олександр Іванович (098)7698758, [email protected]).

Тези доповідей на конференції будуть надруковані у спеціальному випуску електронного збірника наукових студентських праць. Приймаються до друку тільки тези оформлені згідно вимог оргкомітету. Відповідальність за зміст матеріалів несуть автори.

Чекаємо на Ваші наукові напрацювання і будьте здорові!

Оновлено: П'ятниця, 13 листопада 2020 12:49
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наукова конференція «Геоекономічні пріоритети розвитку експортно-орієнтованого бізнесу України»