Проєкт «Україна-Норвегія»: «Забезпечення безпеки бізнесу в Україні» — Університет «КРОК»

Проєкт «Україна-Норвегія»: «Забезпечення безпеки бізнесу в Україні»

27 серпня 2020 Новини та події

Запрошуємо на безкоштовну професійну перепідготовку військовослужбовців, учасників АТО/ООС, ветеранів та членів їхніх сімей (Проект «Україна – Норвегія»).

У період з 15 вересня по 15 грудня 2020 року в Університеті «КРОК» буде здійснюватися професійна перепідготовка військовослужбовців, учасників АТО/ООС, ветеранів та членів їхніх сімей за програмою «Забезпечення безпеки бізнесу в Україні». Навчання безкоштовне. Залежно від епідеміоологічної ситуації в м. Києві навчання буде проходити у змішаній формі (тобто, і дистанційно, і аудиторно).

Для зарахування на курси необхідно надати до 11 вересня 2020 року (включно) наступні документи:

• копію паспорту,
  • копію документу про освіту,
  • копію свідоцтва учасника АТО/ООС, або витяг з наказу про звільнення з військової служби,
  • 1 фото 3х4.

За додатковою інформацією, про умови та зміст професійної перепідготовки, а також про порядок зарахування на навчання, будь ласка звертайтесь:

Олександр Іванович Захаров, тел. 067-752-81-51

Світлана Вікторівна Дворська, тел. 093-600-96-02

Оновлено: Вівторок, 01 вересня 2020 15:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «Україна-Норвегія»: «Забезпечення безпеки бізнесу в Україні»