Кращий приватний університет України згідно з рейтингом Webometrics! — Університет «КРОК»

Кращий приватний університет України згідно з рейтингом Webometrics!

27 липня 2020 Новини та події

Міжнародний проєкт Webometrics Ranking Web of Universities, що оцінює присутність закладів вищої освіти в Інтернеті, опублікував бета-версію липневого рейтингу 2020 року. Згідно із його даними Університет «КРОК» посів 1 місце серед приватних університетів України!

Webometrics вважається одним з найбільш авторитетних веб-рейтингів серед освітніх установ і складається однією з найбільших наукових установ Європи – Національною дослідницькою радою Іспанії і оцінює близько 30 тисяч закладів вищої освіти світи. Серед закладів вищої освіти України усіх форм власності Університет «КРОК» посів 57 місце, а серед приватних навчальних закладів – 1 місце. З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Вітаємо КРОКівську спільноту з гідним результатом у рейтингу «Webometrics Ranking of World Universities»!

Оновлено: Понеділок, 27 липня 2020 16:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кращий приватний університет України згідно з рейтингом Webometrics!