Вітаємо Абдулкадіра Кабіру із врученням диплому про присудження наукового ступеня Доктора філософії Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

22 липня 2020 Новини та події

20 липня 2020 року в Університеті «КРОК» відбулося урочисте вручення диплому про присудження наукового ступеня Доктора філософії Університету «КРОК» Абдулкадіру Кабіру.

Учасниками цієї події були – співзасновник «КРОКу», ректор Університету, професор, відмінник освіти України Лаптєв С.М., проректор з наукової роботи, професор Мігус І.П., директор Навчально-наукового інституту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник наукової школи VARIORUM, професор Рач В.А., керівник освітньо-науковою програми з управління проектами і програмами, професор Медведєва О.М.

Перед урочистим врученням вітальне слово взяв ректор Університету Сергій Михайлович Лаптєв. Він заначив, що Абдулкадір Кабіру протягом чотирьох років наполегливо засвоював авторську програму наукової школи, опублікував колекцію академічних есе, та успішно виконав дослідження за темою «Конфігурування портфелів проектів на основі дисконтованих кумулятивних потоків». На підставі публічного захисту за процедурою європейських університетів здобув науковий ступінь Доктора філософії Університету «КРОК».

Валентин Анатолійович Рач побажав Абдулкадір Кабіру гідно нести по життю добре ім’я Університету «КРОК» та наукової школи VARIORUM.

Університет «КРОК» пишається успіхами своїх випускників докторів філософії та бажає великих майбутніх звершень!

Вручення наукового ступеня Доктора філософії Університету «КРОК» 20.07.2020

Оновлено: Понеділок, 27 липня 2020 11:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Абдулкадіра Кабіру із врученням диплому про присудження наукового ступеня Доктора філософії Університету «КРОК»