ХV звітно-виборча конференція студентів КЕПІТу в режимі онлайн — Університет «КРОК»

ХV звітно-виборча конференція студентів КЕПІТу в режимі онлайн

15 червня 2020 Новини та події

15 червня 2020 року відбулася ХV звітно-виборча конференція студентів Коледжу, і вперше за історію студентського самоврядування вона проходила в режимі онлайн.

На порядку денному конференції були такі питання: звіт Студентської ради Коледжу; обрання представників студентства до Малої педагогічної ради Коледжу; представлення програм кандидатів. Для реалізації цілей конференції було обрано попереднім голосуванням наступний склад виборчо-лічильної комісії: Гурський Дмитро (4 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки»), Черновська Анна (3 курс, «Готельно-ресторанна справа»), Ваганов Данило (4 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки»).

На посаду головуючої ХV-ої конференції на попередньому голосуванні було обрано заступника директора Коледжу з наукової та методичної роботи І.В. Рибак.

Відкрили конференцію директор Коледжу Л.П. Сумбаєва, голова Асоціації випускників Університету С.З. Заріпова. З вітальним словом виступила також заступник директора з виховної роботи Н.В. Степаненко.

Наживо з чудовою вітальною та мотивуючою промовою до учасників конференції звернулась Ірина Тулякова-Скринник, голова Студентської ради КЕПІТУ (2005-2006 рр.), а також Голова СРК 2011-2013 років Наталія Нагірна.

Згідно регламенту, голова СРК Давиденко Валерія та заступник голови Студентської ради Коледжу – Ананенко Аліна презентували звіт про роботу Студентської ради Коледжу (за період – 17.04.2019 – 15.06.2020). Звіт СРК було затверджено позитивно більшістю голосів, зокрема: задовільно – 77, незадовільно – 2.

Під час конференції до учасників свої відеозвернення надіслали: Голубєва Вікторія (Голова Студентської ради Коледжу 2009-2011 рр.); Кримова Сніжана (Голова Студентської ради Коледжу 2013-2014 рр.) Телa Джонатан (Голови Студентської ради Коледжу 2014 – 2015 рр.), Поварчук Альони (Голова Студентської ради Коледжу 2015-2017 рр.).

Було обрано студентське представництво до Малої педагогічної ради Коледжу. Зокрема: Анісімова Анна, студентка 2 курсу КЕПІТу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»; Янчарук Валентин студент 2 курсу, спеціальності «Комп’ютерні науки»; Пельовін Ярослав, студент 1 курсу, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»; Котова Антоніна 1 курсу, спеціальність «Маркетинг»; Бігич Катерина 3 курс, спеціальність «Право»; Валігун Вадим 3 курс, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення». Склад затверджено єдиним списком кількістю голосів.

16 червня 2020 року відбудеться електронне голосування і до складу нової Студентської ради будуть обиратись: голова Студентської ради; заступник голови Студентської ради; голова культурного комітету; голова інформаційного комітету; голова розважального комітету; голова спортивного комітету; голова комітету з міжнародних проектів; голова комітету зі студентських питань; редактора «ЖЫрної газети»; голова комітету з технічної підтримки.

Під час конференції виборцям було запропоновано задати запитання до кандидатів. У зв’язку з великою кількістю запитань та обмеженістю часу, з метою забезпечення прозорості процесу, працівниками деканату проведено жеребкування, і кожен кандидат відповідав тільки на одне запитання, яке випало по жеребкуванню.

Отже, на вище зазначені посади балотуються:

•   Посада голови Студентської Ради: Дарієнко Діана, 2 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки»; Диптан Катерина, 1 курс, спеціальність «Право»; Перевалов Владислав, 1 курс, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; Шуть Дарина, 3 курс, «Право».
  •   Посада заступника голови Студентської Ради: Янчарук Валентин, 2 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки»; Колєснік Юлія, 1 курс, спеціальність «Право».
  •   Посада голови культурного комітету: Дорощук Крістіна, 1 курс, спеціальність «Готельно-ресторанна справа».
  •   Посада голови інформаційного комітету: Бардаков Даниїл, 1 курс, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»; Білик Святозар, 1 курс, «Комп’ютерні науки»; Кондратюк Вікторія, 1 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки».
  •   Посада голови розважального комітету: Розенко Владислава, 1 курс, спеціальність «Маркетинг»; Назаренко Ілля, 2 курс, спеціальність «Економіка»; Стрільчук Михайло, 2 курс, спеціальність «Комерційна логістика»; Фесенко Анастасія, 1 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки»; Шестакова Богдана, 1 курс, спеціальність «Готельно-ресторанна справа».
  •   Посада голови спортивного комітету: Парой Георгій, 1 курс, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»; Оприщенко Максим, 2 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки»; Погорілий Дмитро, 2 курс, спеціальність «Готельно-ресторанна справа»; Синявський Андрій, 1 курс, спеціальність «Маркетинг»; Кохан Олексій, 1 курс, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
  •   Посада голови комітету з міжнародних проєктів: Бевза Марина, 1 курс, спеціальність «Готельно-ресторанна справа»; Скоблова Владислава, 1 курс, спеціальність «Готельно-ресторанна справа».
  •   Посада Голови комітету зі студентських питань: Васюк Антоніна, 1 курс, спеціальність «Готельно-ресторанна справа»; Нюхалов Нікіта, 1 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки».
  •   Посада редактора «ЖЫрної газети» Городецька Вікторія, 2 курс, спеціальність «Економіка».
  •   Посада голови комітету з технічної підтримки: Куренков Олександр, 1 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки».

Будьте свідомими, адже важливий кожен голос! Голосуйте на онлайн-виборах до #СРК2020!

Оновлено: Вівторок, 16 червня 2020 17:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ХV звітно-виборча конференція студентів КЕПІТу в режимі онлайн