Термінал інформаційної підтримки: успішний проєкт нашого студента. Пишаємось! — Університет «КРОК»

Термінал інформаційної підтримки: успішний проєкт нашого студента. Пишаємось!

08 червня 2020 Новини та події

Червень – гаряча пора для всіх студентів, і не важливо, яка температура за вікном.

Із завершенням навчального року градус активності студентів постійно зростає. Особливо спекотні дні зараз у майбутніх бакалаврів – випускників освітньої програми «Комп'ютерні науки». У той час, як вони дописують останні рядки коду своїх програм і пояснювальних записок, готують до захисту презентації розроблених інформаційних систем, мобільних додатків, комп’ютерних ігор тощо, кафедра комп’ютерних наук вже починає ділитися з Вами цікавими здобутками студентів.

Так, студент групи КН-16/4 Кізюн Богдан успішно реалізував термінал інформаційної підтримки студентів Університету «КРОК». Під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри комп’ютерних наук Добришина Ю.Є., він розробив інформаційну систему електронного розкладу. Ця платформа вже впроваджена і допомагає студентам отримувати доступ до їх поточного розкладу за допомогою студентського квитка або здійснювати пошук за номером групи. Але краще почути і побачити демонстрацію системи від самого автора.

Ділимося з Вами відео-презентацією Богдана. Приємного перегляду!

Оновлено: Вівторок, 09 червня 2020 14:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Термінал інформаційної підтримки: успішний проєкт нашого студента. Пишаємось!